New York - skupinový kurz s delegátem

Kurz angličtiny pro děti a mládež v USA

Letní program probíhá v areálu IONA College a je vhodný pro děti od 12 do 20 let, kteří chtějí zlepšit svoji úroveň angličtiny a zároveň poznat zajímavosti, které New York nabízí.

Jazyk
angličtina
Země
USA
Typ kurzu
pro děti a mládež
  • Termín: 2. července - 16. července 2020 (čt - čt)
  • Věkové rozmezí: 12 - 20 let
  • Skvěle vybavený areál internátní střední školy, kousek od Manhattanu
  • Skupinový pobyt s českým delegátem 
  • Bezkonkurenční program výletů (5 celodenních + 3 půldenní)
  • Privátní autobus, který děti vozí na výlety a exkurze
  • Součástí balíčku je i FastPass, díky kterému děti nečekají fronty u nejznámějších památek
1 člověk si právě prohlíží tuto školu
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Typ ubytování Cena
angličtina Skupinový program s českým delegátem 12 - 20 20 15 V campusu školy 70 500 Kč/2 týdny

20 lekcí angličtiny týdně ve skupině max. 15 studentů, ubytování v rezidenci (jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje), plnou penzi, kompletní program odpoledních a večerních aktivit: karaoke, quiznight, disco, soutěže a sporty (např. tenis, plavání, fotbal, badminton), 5 celodenních a 3 půldenní výlety (např. Socha svobody, Chinatown, Central park, 9/11 memorial, Times Square, SoHo, Little Italy, Brooklyn Bridge, Ellis Island, Bronx Zoo, Baseball game,..), veškeré učební materiály, služby českého zástupce Channel Crossings (přítomný během celého pobytu), letištní transfery tam i zpět z/na letiště Londýn Heathrow. 

V ceně není: 

Letenka v ceně 22 500 Kč, pojištění v ceně 560 Kč (pod 18 let) /1110 Kč (18+) (v případě připojištění proti stornu +2,5 % z celkové ceny pobytu) a kapesné. 

New York City (známý také pod přezdívkou Big Apple) asi není potřeba představovat. Jedná se o nejlidnatější město v USA a je kulturním, hospodářským, obchodním i sportovním centrem spojených států amerických.
Areál IONA COllege, ve kterém kurz probíhá, se nachází necelou hodinu severně od Manhattanu. Studenti mají po celou dobytu k dispozici privátní autobusy, které je rozváží na exkurze a výlety.

Po celou dobu pobytu je zajištěno ubytování v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s vlastní koupelnou. V rezidenci je zajištěn nepřetržitý dohled personálem školy a skupinovým vedoucím, děti jsou tak v maximálním bezpečí kampusu. 

Skupinový pobyt v New Yorku má přesně daný termín 2. 7. - 16. 7. 2020, od čtvrtka do čtvrtka. Program je otevřený studentům od 12 do 20 let. Během pobytu děti navštěvují lekce angličtiny (20 lekcí týdně), program je ale zejména hodně poznávací. Doporučujeme ho tak zejména pro děti, které by chtěly poznat všechny krásy New Yorku a zároveň se při jeho poznávání i něco naučily. Rodiče předají děti na letišti zástupci Channel Crossings, který je přítomný nejen během cesty, ale i během celého pobytu. Přestože je na místě a je s dětmi ubytován, děti jsou po celou dobu pobytu motivovány k tomu, aby aktivně používaly angličtinu a byly co nejvíce samostatné. 

Děti jsou ubytované v rezidencích v areálu školy. V areálu zároveň probíhá výuka, koná se zde většina sportovních a společenských aktivit a ve školní jídelně je zajištěna plná penze s pitným režimem. Děti tak nikam nepřejíždí a mohou plně využívat zázemí internátní školy. Škola je výborně vybavena, děti mají k dispozici nejrůznější sportoviště, včetně tenisových kurtů či bazénu. V ceně programu je zahrnutý veškerý program aktivit. Mimo výlety se jedná zejména o různé soutěže, kvízy a sporty v areálu školy.

Kromě aktivit v areálu školy je na programu hned 5 celodenních a 3 půldenní výlety.
Děti se tak podívají např na sochu svobody, do Čínské čtvrti, do Central parka, k 9/11 memorialu, na náměstí Times Square, k Brooklynskému mostu, na Ellis Island, do Zoo nebo navštíví baseballový zápas.

Skupina dětí doprovázená česky mluvícím zástupcem Channel Crossings poletí přímým letem z Prahy na letiště New York JFK International . Let trvá přibližně 9 hodin. Na letišti bude čekat privátní autobus, který celou skupinu odveze přímo do areálui školy. Cesta z letiště trvá cca hodinu a půl. Na cestě zpět opět skupinu vyzvedne autobus a odveze ji na letiště. V ceně letenky je zahrnuté odbavené zavazadlo o hmotnosti max. 23kg a příruční zavazadlo.  

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě