BELS Malta - skupinový pobyt s delegátem

Kurz angličtiny pro děti a mládež na Maltě

Certifikovaná škola BELS patří na Maltě ke stálicím s více než dvacetiletou tradicí výuky mezinárodních studentů z celého světa. Škola na nachází v zátoce St Paul's Bay na severu hlavního ostrova Malta.

Jazyk
angličtina
Země
Malta
Typ kurzu
pro děti a mládež
  • 2. července – 16. července 2022, sobota - sobota
  • Ubytování ve školní rezidenci s bazénem a vířivkou- Canifor Hotel, strava formou plné penze, teplý oběd
  • Skupinový pobyt s českým delegátem 
  • Oblíbená Malta pro studenty, kteří milují krásné počasí a moře
  • Bohatý program aktivit a výletů, odpolední i večerní aktivity každý den
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Typ ubytování Cena
angličtina Skupinový pobyt s českým delegátem 10 - 17 20 15 ve studentské rezidenci 38 400 Kč/2 týdny

20 lekcí ve skupině max. 15 studentů, ubytování ve školní rezidenci Canifor Hotel, plná penze (snídaně, teplý oběd a večeře ve školní kantýně), kompletní program dopoledních a večerních aktivit jako barbecue, koupání, disco, sporty, návštěva Goza a Comina, Valletty mnoho dalšího, víkendové výlety, certifikát o absolvování programu, učební materiály, letištní transfery.

Cena nezahrnuje: kapesné, pojištění a letenku

Letenka od 5 000 Kč včetně zavazadla

Pojištění 460 Kč (v případě připojištění proti stornu +5 % z celkové ceny pobytu). 

Malta je ostrov ve Středozemním moři, kde je kromě maltštiny oficiálním jazykem i angličtina. Právě to činí z Malty velmi oblíbenou destinaci pro výuku anglického jazyka. Destinace je vhodná pro studenty, kteří preferují kombinaci výuky a krásné přímořské dovolené resp. prázdnin. Malta je ostrovem mnoha aktivit. Volnočasový program je založen na koupání, návštěvách akvaparků, lodních výletů, poznávání historických městeček a večerní zábavy v mezinárodním kolektivu studentů. St Paul's Bay je skvělou volbou, protože se nachází bokem od největšího turistického ruchu, studenti jsou zde v bezpečí a mohou si lépe užít pravou tváře ostrova.

Studenti jsou ubytováni ve školní rezidenci hotellu Canifor Hotel pouze 100 metrů od pobřežní promenády a 10 minut jízdy od školy. Třílůžkové pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou. TV, klimatizací. Samozřejmostí je wi-fi v celé budově. V hotelu se nachází vnitřní i venkovní bazén s vířivkou, střešní terasa s lehátky a také společenská místnost.

V dopoledních hodinách mají studenti volnočasové aktivity. Pak následuje pauza na oběd. Po obědě následuje výuka angličtiny. Programy na Maltě jsou z důvodu počasí obvykle koncipovány tímto opačným způsobem, aby aktivity probíhaly ve chvíli, kdy ještě není takové horko. V době nejvyšších teplot pak studenti sedí v klimatizovaných učebnách.

Večerní aktivity jsou převážně společenské, kdy se sejdou všichni studenti a tráví společně čas až do 23:00. Mezi tyto aktivity patří Talent Show, Karaoke, Barbecue na pláži, Team Games, kino, bowling a další. 

Víkendové výlety jsou celodenní a studenti vyráží do Valletty, Mdiny, na ostrovy Gozo a Comino. Všechny aktivity a výlety jsou v ceně programu, student potřebuje pouze kapesné.

Skupina dětí doprovázená česky mluvícím zástupcem Channel Crossings poletí přímým letem z Prahy na letiště Malta Luqa. Na letišti bude čekat transfer, který celou skupinu odveze do ubytování v St Paul's Bay. Na cestě zpět opět skupinu vyzvedne transfer a odveze ji na letiště. V ceně letenky je zahrnuté odbavené zavazadlo. Letištní transfery na Maltě jsou také v ceně programu.

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě