Jazyková a vzdělávací agentura


VOLNÉ POZICE V CHANNEL CROSSINGS

PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA VE VZDĚLÁVÁNÍ


Hledáme parťáka/parťačku a vedoucí do týmu – PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA VE VZDĚLÁVÁNÍ

Učíš se rád/a nové věci? Komunikace v angličtině je pro tebe hračka? Umíš sám/sama přicházet s novými nápady, poradíš si s jejich realizací a umíš je dotáhnout do konce? Zvládneš udělat systém v projektovém papírování a postarat se o finanční stránku oddělení (finanční rozpočet, podklady pro mzdy, systém odměňování….)? Zároveň tě baví i akční práce v terénu, organizování od A do Z, prezentování před lidmi a networking? Dokážeš střídat různé role a nezalekneš se nových výzev? Tykáš si s běžnými počítačovými programy a co nevíš, zvládneš si najít?

Pokud máš pocit, že mluvíme právě o tobě, tak se nám neváhej ozvat – rádi tě pozveme na dobrou kávu či čaj a dozvíme se o tobě více.

 

Co bys měl/a vědět o nás?

Jsme malý tým nadšenců do vzdělávání a osobního rozvoje. Vymýšlíme a realizujeme projekty, které pomáhají maximálně využít potenciál našich účastníků a otevírají jim nové obzory. Pracujeme se školami všeho druhu, dospělými, pracovníky s mládeží, neziskovkami, zaměstnavateli aj. Zapojujeme se do řady národních i mezinárodních projektů (ESF, Erasmus+, Norské fondy…). Naši práci máme rádi, trávíme v ní hodně času – proto chceme, aby nás naplňovala a dávala nám smysl.

Projekty realizujeme pod hlavičkou vzdělávací agentury Channel Crossings (www.chc.cz) a v poslední době pak především v rámci naší neziskové organizace EDUcentrum (www.educentrum.eu).

 

Co bude tvoje náplň práce?

 • Řídit oddělení i projekty především po věcné i finanční stránce, vést svůj tým tak, aby byli všichni spokojení a odváděli profi práci.
 • Analyzovat a hodnotit finanční výsledky, identifikovat trendy a přijímat strategická rozhodnutí pro optimalizaci výdajů a zlepšení výkonnosti.
 • Připravovat rozpočty projektů, řídit jejich čerpání, dohlížet na vyúčtování projektů a zpracovávat podklady pro mzdy.
 • Průběžně kontrolovat soulad vynakládání finančních prostředků projektu s pravidly projektu.
 • Vyhledávat příležitosti k dalšímu rozvoji, zapojovat se i do samotné realizace projektů (př. v roli metodické, trenérské, moderátorské, tvorby vzdělávacích materiálů, průzkumů, studií apod.).


Co bys měl/a umět?

 • Mít znalosti a zkušenosti z projektového prostředí v neziskových nebo veřejnosprávních organizacích.
 • Mít ekonomické schopnosti navrhnout rozpočet projektů, sledovat průběžné plnění, připravit podklady pro mzdy.
 • Napsat projekt – zpočátku ve spolupráci s týmem, později i samostatně.
 • Orientovat se v nabídce národních i mezinárodních projektových výzev.
 • Být parťákem a lídrem profi týmu nadšenců do projektů.
 • Praxi s finančním řízením organizace.
 • Znalost práce s MS Office, především Excel.
 • Analytické a ekonomické myšlení.


Co ti můžeme na oplátku nabídnout?

Neomezený prostor pro seberealizaci, možnost účastnit se zahraničních projektových výjezdů a poznávat inspirativní organizace a partnery po celé Evropě, denní využití angličtiny. Poloviční úvazek s možností navýšení ve flexibilním režimu. Po zaučení home office či přizpůsobení pracovní dobu. Důležitá je pro nás důvěra a výsledky. Nabídneme ti roční smlouvu a rádi ji při oboustranné spokojenosti prodloužíme. Formu spolupráce či výši úvazku s tebou rádi probereme na pohovoru. Něco navíc, co tě možná potěší – bezplatné či zvýhodněné jazykové kurzy, notebook a mobil i pro osobní účely, příspěvek na MultiSport kartu a další.