Jazyková a vzdělávací agentura

Rodinná dovolená tak trochu jinak

Chcete vyjet na společnou dovolenou, ale představa válení se na pláži vás moc neláká? Mnohem radši něco zažijete nebo se něco nového naučíte? Tak to se vám bude líbit náš koncept rodinných jazykových pobytů, během kterých se v zahraničí může vzdělávat celá rodina.

Jaké ubytování nabízíme?

Rodiny upřednostňují bydlení v apartmánech nebo celých domech, kde mají soukromí, mohou si samy uvařit a nejsou závislí na druhých. Některé školy zajišťují bydlení i v hostitelských rodinách. Výhodou je větší prostor pro konverzaci v cizím jazyce a poznávání cizí kultury z první ruky. A pokud se opravdu o nic nechcete starat, zajistíme vám ubytování v hotelu. Děti od 8 let dokonce mohou bydlet samy společně se svými spolužáky z celého světa v hostitelské rodině.

Výuka je organizována vždy podle času rodičů. Proto pohodlně stihnete doprovodit své dítě na kurz, protože váš začíná až o pár minut později. A zároveň končí dříve, abyste ho zas mohli vyzvednout. Po škole můžete strávit zbytek dne s dítětem. Případně ho můžete nechat na školou organizovaném programu, a vy si tak užijete volné odpoledne. Každý přeci jednou za čas potřebuje svůj čas pro sebe.

Doprovodíte dítě na jazykovou výuku a pak máte volné dopoledne. V druhé části dne si pak můžete zvolit, jestli dítě navštíví školou organizovaný program, anebo s vámi stráví zbytek dne.

Nejčastější varianta, kterou volí rodiče malých dětí, které ještě nemohou navštěvovat kurz. Školy nabízejí rodičům hlídání dětí od kojeneckého věku – a to dokonce i mimo čas výuky, pokud si chtějí rodiče chtějí udělat hezký večer. V některých destinacích je k dispozici i mezinárodní školka.

Pro studenty 16+
Inlingua Malta
Pro děti
Typy kurzů:
pro dospělé, pro rodiny, pro děti a mládež, pro manažery
Jazyk
angličtina
Země:
Malta
International House Torquay
Pro dospělé
Typy kurzů:
pro dospělé, pro rodiny, pro osoby 50+, pro děti a mládež
Jazyk
angličtina
Země:
Velká Británie

Napište nám

Zavolejte nám

+420 210 215 300

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě