Jazyková a vzdělávací agentura

DID Berlin

Kurzy němčiny pro dospělé v Německu

Škola DID v části Berlin Mitte se nachází pouhých 15 minut chůze od Braniborské brány. Zájemcům o cenově dostupné kurzy němčiny v německé metropoli nabízí příjemné neformální prostředí.

Jazyk
němčina
Země
Německo
Typ kurzu
pro dospělé
  • Všeobecná němčina, obchodní němčina i příprava na zkoušky
  • Bohatý společenský program 
  • Výborná dostupnost z ČR vlakem nebo autobusem
  • Pohodlné školní apartmány

3 lidé si právě prohlížejí tuto školu
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Orientační cena kurzu
němčina Standardní kurz 17+ 20 max. 15 4 868 Kč / týden
němčina Semi-intenzivní kurz 17+ 24 max. 15 6 085 Kč / týden
němčina Intenzivní kurz 17+ 28 max. 15 7 302 Kč / týden
němčina Přípravný kurz na zkoušky 17+ 20 max. 15 Na vyžádání

Zvolený počet lekcí v délce 45 minut, rozřazovací test, registrační poplatek, ubytovací poplatek, učebnice, certifikát o absolvování kurzu, možnost účasti na dobrovolném společenském programu školy, asistenci zaměstnanců Channel Crossings. 

V letních měsících je nutné počítat s příplatkem za hlavní sezónu. 

Berlín má vše, co se dá od moderní metropole očekávat, a to většinou v ostrých protikladech. Ať už mluvíme o vytříbených nákupních bulvárech, jako např. Unter den Linden a Friedrichstrasse, nebo o alternativní scéně s grafity v Kreuzbergu. Město má velké množství impozantních královských zámků a paláců typu Charlottenburg, ale i zchátralé a mdlé paneláky čtvrti Pankow. Podle vašeho vkusu si můžete užít divoký noční život ulice Oranienburgestrasse, nicméně za návštěvu určitě stojí také idylické jezerní části města, konkrétně Zehlendorf nebo Köpenick. Pokud milujete nakupování, Berlín nabízí vše od svébytných trhů, až po luxusní nákupní centra, z nichž nejznámější jsou Galerie Lafayette a KaDeWe.

Školu DID najdete 20 minut chůze od Hlavního nádraží a 15 minut od Braniborské brány. Samotné učebny jsou v druhém patře budovy a k dispozici jich je celkem 10. Motivovaným studentům slouží k dalšímu studiu multimediální laboratoř s počítači a výukovými programy . O přestávce si studenti mohou zakoupit nápoje a malé občerstvení v prodejních automatech v kavárně nebo strávit čas výhledem na město ze střešní terasy. Ve škole je možnost využití bezdrátového připojení WiFi.

Typ ubytování Věk Strava Cena
Hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj 17+ polopenze 7 789 Kč / týden
Studentská rezidence, apartmán 18+ bez stravy 12 170 Kč / týden
Youth hotel, jednolůžkový pokoj 18+ snídaně 7 545 Kč / týden
Hotely 2,3,4 stars 18+ snídaně Na vyžádání

Škola DID Berlín organizuje bohatý volnočasový program, ale pravdou je, že město je tak rozmanité a nabízí toho tolik, že si většina studentů chce tvořit program podle svého. Za 2,60 EUR je možné naskočit na Alexanderplatzu do autobusu číslo 100 a projet celý Berlín: TV Tower, radnici, berlínskou katedrálu, Státní operu, Humboldtovu univerzitu, Braniborskou bránu, Reichstag, Bellevue zámek a mnoho dalšího. Z Berlína se pak nejčastěji vyjíždí do města Postdam.Nejjednodušší doprava do Berlína je vlakem nebo autobusem. Délka cesty se pohybuje kolem 4 hodin. Studentům, kteří jedou na jazykový pobyt autem, zařizujeme parkovací místo u zvoleného ubytování. Samozřejmostí jsou i přímé lety z Prahy. 

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě