Jazyková a vzdělávací agentura

DID Berlin

Kurzy němčiny pro dospělé v Německu

DID je německý řetězec jazykových škol s více než čtyřicetiletou tradicí, který zahrnuje několik výukových center po celém Německu. Řetězec se pravidelně umisťuje na předních místech v hodnocení mezinárodních jazykových škol. Škola DID v části Berlin Mitte se nachází pouhých 15 minut chůze od Braniborské brány. Zájemcům o cenově dostupné kurzy němčiny v německé metropoli nabízí příjemné neformální prostředí.

Jazyk
němčina
Země
Německo
Typy kurzů
pro dospělé , pro učitele
  • Všeobecná němčina, obchodní němčina i příprava na zkoušky
  • Skvělá lokalita v centru města
  • Bohatý společenský program 
  • Výborná dostupnost z ČR vlakem nebo autobusem
  • Pohodlné školní apartmány

2 lidé si právě prohlížejí tuto školu
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Orientační cena kurzu Cena za 2 týdny
němčina Standardní kurz 17+ 20 max. 15 4 948 Kč / týden -
němčina Semi-intenzivní kurz 17+ 24 max. 15 6 185 Kč / týden -
němčina Intenzivní kurz 17+ 28 max. 15 7 422 Kč / týden -
němčina Přípravný kurz na zkoušky 17+ 20 max. 15 Na vyžádání Na vyžádání
němčina Individuální lekce Business němčiny 17+ 20 max. 1 Na vyžádání Na vyžádání
němčina Kurz pro učitele 26 - 18 555 Kč

Zvolený počet lekcí v délce 45 minut, rozřazovací test, registrační poplatek, ubytovací poplatek, učebnice, certifikát o absolvování kurzu, možnost účasti na dobrovolném společenském programu školy, asistenci zaměstnanců Channel Crossings. 

V letních měsících je nutné počítat s příplatkem za hlavní sezónu. 

V ceně není zahrnuto: ubytování, pojištění, doprava

Berlín má vše, co se dá od moderní metropole očekávat, a to většinou v ostrých protikladech. Ať už mluvíme o vytříbených nákupních bulvárech, jako např. Unter den Linden a Friedrichstrasse, nebo o alternativní scéně s grafity v Kreuzbergu. Město má velké množství impozantních královských zámků a paláců typu Charlottenburg, ale i zchátralé a mdlé paneláky čtvrti Pankow. Podle vašeho vkusu si můžete užít divoký noční život ulice Oranienburgestrasse, nicméně za návštěvu určitě stojí také idylické jezerní části města, konkrétně Zehlendorf nebo Köpenick. Pokud milujete nakupování, Berlín nabízí vše od svébytných trhů, až po luxusní nákupní centra, z nichž nejznámější jsou Galerie Lafayette a KaDeWe.

Školu DID najdete 20 minut chůze od Hlavního nádraží a 15 minut od Braniborské brány. Samotné učebny jsou v druhém patře budovy a k dispozici jich je celkem 10. Motivovaným studentům slouží k dalšímu studiu multimediální laboratoř s počítači a výukovými programy . O přestávce si studenti mohou zakoupit nápoje a malé občerstvení v prodejních automatech v kavárně nebo strávit čas výhledem na město ze střešní terasy. Ve škole je možnost využití bezdrátového připojení WiFi.

Škola nabízí několik možností ubytování, které si můžete prohlédnout níže.

Typ ubytování Věk Strava Cena
Hostitelská rodina, jednolůžkový pokoj 17+ polopenze 8 288 Kč / týden
Studentská rezidence, apartmán 18+ bez stravy 12 370 Kč / týden
Youth hotel, jednolůžkový pokoj 18+ snídaně 7 917 Kč / týden
Hotely 2,3,4 stars 18+ snídaně Na vyžádání

Škola DID Berlín organizuje bohatý volnočasový program, ale pravdou je, že město je tak rozmanité a nabízí toho tolik, že si většina studentů chce tvořit program podle svého. Za pár EUR je možné naskočit na Alexanderplatzu do autobusu číslo 100 a projet celý Berlín: TV Tower, radnici, berlínskou katedrálu, Státní operu, Humboldtovu univerzitu, Braniborskou bránu, Reichstag, Bellevue zámek a mnoho dalšího. Z Berlína se pak nejčastěji vyjíždí do města Postdam.Nejjednodušší doprava do Berlína je vlakem nebo autobusem. Délka cesty se pohybuje kolem 4 hodin. Studenti také mohou zvlit variantu cesty vlastním autem. Samozřejmostí jsou i přímé lety z Prahy. 

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě