Jazyková a vzdělávací agentura

DID Mnichov

Kurzy němčiny pro dospělé v Německu

Škola DID v nejrušnější části Bavorského Mnichova funguje už od roku 1977. Láká studenty, kteří preferují malé školy s osobním přístupem a rodinnou atmosférou. 

Jazyk
němčina
Země
Německo
Typ kurzu
pro dospělé
  • Malá škola v centru Mnichova
  • Všeobecná němčina, obchodní němčina i příprava na zkoušky
  • Bohatý společenský program
  • Výborná dostupnost z ČR vlakem nebo autobusem
  • Pohodlné školní apartmány
2 lidé si právě prohlížejí tuto školu
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Orientační cena kurzu
němčina Standardní kurz 17+ 20 max. 15 4 868 Kč / týden
němčina Semi-intenzivní kurz 17+ 24 max. 15 6 085 Kč / týden
němčina Intenzivní kurz 17+ 28 max. 15 7 302 Kč / týden
němčina Přípravný kurz na zkoušky 17+ 20 max. 15 Na vyžádání

Zvolený počet lekcí v délce 45 minut, rozřazovací test, registrační poplatek, ubytovací poplatek, učebnice, certifikát o absolvování kurzu, možnost účasti na dobrovolném společenském programu školy, asistenci zaměstnanců Channel Crossings. V letní sezóně je nutné počítat s příplatkem za hlavní sezónu. 

Mnichov je třetí největší město Německa, hlavní město Bavorska, známé podzimním svátkem piva – Oktoberfestem. Říká se, že pokud chcete zažít typickou německou kulturu, měli byste si vybrat právě Mnichov. Při hezkém a jasném počasí je možné vidět bavorské Alpy. Ve městě s 1,3 milióny obyvatel najdete více jak 10 univerzit, na kterých studuje na 80 tisíc studentů. 

Škola se nachází na známém Karlsplatz, uprostřed velkého množství obchodů, barů a restaurací, pouze pár minut od hlavního nádraží. Studenti se učí na dvou patrech budovy, k dispozici mají 10 učeben, příjemnou kafeterii a velikou střešní terasu, kde mohou během slunečních měsíců relaxovat mezi přestávkami nebo si zahrát stolní tenis. 

Typ ubytování Věk Strava Cena
Hostitelská rodina, jedolůžkový pokoj 17+ polopenze 7 789 Kč / týden
Studentská rezidence, apartmán 18+ bez stravy 12 170 Kč / týden
Youth hotel, jednolůžkový pokoj 18+ snídaně 7 545 Kč / týden
Hotel 2,3,4 stars 18+ snídaně Na vyžádání

Obyvatelé Mnichova rádi říkají, že je ve městě tolik aktivit, že turisti často neví, čím začít.  Škola má vlastního koordinátora aktivit, který plánuje veškeré kulturní vyžití a který se stará o to, aby studenti i v co nejkratší době viděli z Mnichova co nejvíce. Nutností je návštěva stadionu domácího klubu FC Bayern Mnichov a Mnichovského „Central Parku“. Pouze 70 km od Mnichova se tyčí bavorské Alpy, které jsou cílem všech vášnivých lyžařů. V létě jsou pak kromě hor oblíbená jezera Chiemsee, Ammersee a Starnberger See. Za návštěvu stojí i nedaleká města Aušpurk, Řezno a Salcburk. 

Nejjednodušší doprava do Mnichova je vlakem nebo autobusem. Studentům, kteří jedou na jazykový pobyt autem, zařizujeme parkovací místo u zvoleného ubytování. 

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě