Jazyková a vzdělávací agentura

Loxdale English Centre

Kurz angličtiny pro děti a mládež ve Velké Británii

Loxdale English Centre je škola s úplným minimem českých studentů. Díky poloze v rezidenční části Brightonu je většina rodin v pěší vzdálenosti. Škola disponuje i rezidencí. V ceně pobytu je zahrnutý bohatý program aktivit a výletů.

V roce 2024 se škola umístila na čtvrtém místě žebříčku nejlepších letních jazykových škol ve Spojeném království podle organizace EL Gazette.

Jazyk
angličtina
Země
Velká Británie
Typy kurzů
pro děti a mládež , pro dospělé
  • Škola má kurzy pro dospělé i děti, je tedy možné absolvovat zde i rodinný program
  • Děti bydlící v rodině mají zahrnutý i večerní program
  • Možnost volby mezi rezidencí a hostitelskou rodinou
  • Většina hostitelských rodin v pěší vzdálenosti od školy
3 lidé si právě prohlížejí tuto školu
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Typ ubytování Orientační cena kurzu Cena za 2 týdny
angličtina Young Learners vč. ubytování 12-17 20 max. 16 v hostitelské rodině s plnou penzí - 40 875 Kč
angličtina Young Learner vč. ubytování 8-11 20 max. 16 v hostitelské rodině s plnou penzí - 47 043 Kč
angličtina Standardní kurz 16+ 20 max. 14 6 044 Kč / týden -
angličtina Kurz angličtiny 40+ 40+ 25 max. 14 7 477 Kč / týden -
angličtina Intenzivní kurz 16+ 25 max.14 7 477 Kč / týden -
angličtina English and Drama 16+ 21+6 max. 16 7 789 Kč / týden -
angličtina English and Art 16+ 21+6 max. 16 7 789 Kč / týden -

Cena Young Learner programu zahrnuje: 20 lekcí ve skupině max. 16 studentů, ubytování v hostitelské rodině nebo v rezidenci (vícelůžkové pokoje), plná penze (oběd formou balíčku, možnost připlatit teplý oběd ve školní kantýně), 5 odpoledních aktivit týdně, 5 večerních aktivit týdně jako barbecue, karaoke, disco, sporty, bowling, talent show a další, vyzvednutí rodinou po večerním programu v případě, že student bydlí více než 10 minut chůze od školy, víkendové výlety v sobotu i neděli, certifikát o absolvování programu, učební materiály.

Cena nezahrnuje: dopravu, pojištění, rezervační a ubytovací poplatek školy, administrativní poplatek

Cena kurzu pro dospělé 16+ zahrnuje: Počet lekcí dle zvoleného kurzumax. 14 studentů ve skupině

Cena nezahrnuje: ubytování, dopravu, pojištění, rezervační a ubytovací poplatek školy, administrativní poplatek


Brighton se nachází na jižním pobřeží pouze hodinu jízdy od Londýna. Je tak skvělým výchozím bodem nejen pro víkendovou návštěvu Londýna, ale také pro objevování krás jižního pobřeží. Navštívit můžete Eastbourne, Dover, Folkestone, Canterbury, Chichester, ale i nedaleký Southampton.

All inclusive balíčky zahrnují následující typy ubytování: 

Studenti ve věku 12-17 let mohou bydlet v dvoulůžkových pokojích v hostitelských rodinách. Pro studenty ve věku 8-15 let jsou k dispozici vícelůžkové pokoje v rezidenci v areálu školy. Součástí obou typů ubytování je plná penze. 


Ubytování pro rodiče, kteří by doprovázeli své děti, je možné zajistit v rodinách, apartmánech nebo v hotelech různých cenových kategorií.

Letní program obvykle probíhá od posledního týdne v červnu do třetího týdne v srpnu. Je otevřen studentům od 8 do 17 let. Od 8 do 15 let je možné bydlet ve studentské rezidenci přímo vedle budovy školy. Studenti ve věku 12–17 let mohou bydlet v hostitelské rodině. Studenti ve věku 12–15 let mohou volit z obou možností, tedy ubytování v rodině nebo v rezidenci. Rezidence je však k dispozici pouze na měsíc červenec.

V dopoledních hodinách mají studenti výuku angličtiny. Dle věků jsou rozděleni na juniory 8–11 let a "seniory" 12–17 let. Pak následuje pauza na oběd, který je buď formou balíčku nebo teplého oběda v kantýně. Po obědě následuje další program. Probíhají buď sportovní aktivity, pro zájemce je připravena výuka tance nebo exkurze do muzeí a na místa v okolí Brightonu. 

Večerní aktivity jsou převážně společenské, kdy se sejdou všechny děti a tráví společně čas až do 21:00. Mezi tyto aktivity patří Talent Show, Karaoke, Barbecue, Team Games, kino, bowling a další. 

Víkendové výlety jsou celodenní a studenti vyráží do Londýna, Portsmouth, Cambridge apod. Všechny aktivity a výlety jsou v ceně programu, student potřebuje pouze kapesné.

Přímý let Praha – Londýn Gatwick se společností EasyJet nebo SmartWings. SmartWings navíc zajišťují placenou službu "Nedoprovázené dítě", kdy pouze předáte Vaše dítě asistenci na letišti a oni dítě posadí do letadla a v Londýně si ho u letadla zase přeberou, vyzvednou s ním kufr a předají ho v příletové hale zástupcům školy. 

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě