Jazyková a vzdělávací agentura

BELS Malta - skupinový pobyt s delegátem

Kurz angličtiny pro děti a mládež na Maltě

Jazyková škola BELS byla založena v roce 1997, maltská pobočka pak byla otevřena na podzim roku 2011. Škola se nachází na severovýchodě ostrova Malty v srdci malebné zátoky St. Paul´s Bay. Výhodou této oblasti je maximální občanská vybavenost, ale zároveň je stranou od hlavního turistického ruchu. Samotná škola BELS se sídlí v pěkné moderní budově. Po celou dobu je dětem k dispozici náš delegát, který se s nimi účastní programu aktivit.


Jazyk
angličtina
Země
Malta
Typ kurzu
pro děti a mládež
  • Termín: 20. července - 3. srpna 2024 - POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA
  • Pro studenty ve věku 11 - 16 let
  • Ubytování ve školní rezidenci s venkovním i vnitřím bazénem- Topaz Hotel***, 10 minut pěšky od školy
  • Strava formou plné penze, teplý oběd
  • Oblíbená Malta pro studenty, kteří milují krásné počasí a moře
  • Bohatý program aktivit a výletů, odpolední i večerní aktivity každý den
2 lidé si právě prohlížejí tuto školu
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Typ ubytování Cena
angličtina Skupinový pobyt s programem aktivit a doprovodem našeho delegáta 11 - 16 20 max. 15 ve studentské rezidenci 51 740 Kč / 2 týdny

20 lekcí ve skupině max. 15 studentů, ubytování ve školní rezidenci, plná penze (snídaně, teplý oběd a večeře), kompletní program dopoledních a večerních aktivit jako barbecue, koupání, disco, sporty, návštěva Goza a Comina, Valletty mnoho dalšího, víkendové výlety, certifikát o absolvování programu, učební materiály, letištní transfery.

Cena nezahrnuje: kapesné, pojištění a letenku

Malta je ostrov ve Středozemním moři, kde je kromě maltštiny oficiálním jazykem i angličtina. Právě to činí z Malty velmi oblíbenou destinaci pro výuku anglického jazyka. Destinace je vhodná pro studenty, kteří preferují kombinaci výuky a krásné přímořské dovolené resp. prázdnin. Malta je ostrovem mnoha aktivit. Volnočasový program je založen na koupání, návštěvách akvaparků, lodních výletů, poznávání historických městeček a večerní zábavy v mezinárodním kolektivu studentů. St Paul's Bay je skvělou volbou, protože se nachází bokem od největšího turistického ruchu, studenti jsou zde v bezpečí a mohou si lépe užít pravou tváře ostrova.

Studenti jsou ubytováni ve školní rezidenci hotelu Topaz Hotel pouze 10 minut pěšky od školy. Až čtyřlůžkové pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou. TV, klimatizací. Samozřejmostí je připojení wi-fi v celé budově. V hotelu se nachází vnitřní i venkovní bazén, jídelna, společenská místnost a knihovna. Děti jsou po celou dobu pod dohledem personálu školy. Recepce je otevřená 24 hodin děnně.

V dopoledních hodinách mají studenti volnočasové aktivity. Pak následuje pauza na oběd. Po obědě následuje výuka angličtiny. Programy na Maltě jsou z důvodu počasí obvykle koncipovány tímto opačným způsobem, aby aktivity probíhaly ve chvíli, kdy ještě není takové horko. V době nejvyšších teplot pak studenti sedí v klimatizovaných učebnách.

Večerní aktivity jsou převážně společenské, kdy se sejdou všichni studenti a tráví společně čas až do 23:00. Mezi tyto aktivity patří Talent Show, Karaoke, Barbecue na pláži, Team Games, kino, bowling a další. 

Víkendové výlety jsou celodenní a studenti vyráží do Valletty, Mdiny, na ostrovy Gozo a Comino. Všechny aktivity a výlety jsou v ceně programu, student potřebuje pouze kapesné.

Na Maltu se létá přímým letem z Prahy na letiště Malta Luqa. Na letišti bude čekat transfer, který skupinu odveze do ubytování v St Paul's Bay. Na cestě zpět opět skupinu vyzvedne transfer a odveze jí na letiště. V ceně letenky je zahrnuté odbavené zavazadlo. Letištní transfery na Maltě jsou také v ceně programu.

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě