Jazyková a vzdělávací agentura

Canterbury - skupinový pobyt s delegátem

Kurz angličtiny pro děti a mládež ve Velké Británii

Canterbury je nádherné historické město v jihovýchodní části Anglie. Studenti ocení zajímavé historické památky, bezpečné a kompaktní centrum s obchůdky a zajímavými místy k objevování. Škola Concorde International, ve které budou kurzy probíhat, sídlí v nádherném oploceném kampusu, kde je na jednom místě veškeré vybavení od učeben, až po budovy rezidencí, kde jsou studenti ubytováni.

Jazyk
angličtina
Země
Velká Británie
Typ kurzu
pro děti a mládež
  • Termín skupinového pobytu: 9. července - 23. čevence (úterý - úterý) - VYPRODÁNO
  • Program pro studenty 8 - 17 let, doporučujeme převážně mladším dětem 8 - 14 let
  • Krásné prostředí prestižní Kent College
  • Nádherné historické město Canterbury
  • Kompletní program aktivit a výletů po celý den a pobyt
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Typ ubytování Cena
angličtina Multiactivity program pro studenty 8 - 17 let 8 - 17 let 20 15 ubytování ve školním kampusu 67 890 Kč/dva týdny

20 hodin angličtiny týdně ve skupině max. 15 studentů, ubytování v rezidenci (1-4 lůžkové pokoje), plná penze, kompletní program mimoškolních aktivit, sportů, výletů a exkurzí (včetně všech vstupů), Wi-Fi, zpáteční transfer z letiště v Londýně, certifikát o absolvování programu, učební materiály.

Děti po příjezdu absolvují rozřazovací test, na základě kterého jsou rozřazeni do mezinárodních skupin. Program angličtiny zahrnuje i English in Action, během kterého se studenti učí používat jazyk přímo s místními obyvateli a užívat tak angličtinu v praxi.

Cena nezahrnuje: kapesné, pojištění a letenku

Letenka od 8500 Kč včetně zavazadla

Pojištění 320 Kč (v případě připojištění proti stornu +5 % z celkové ceny pobytu). 

Canterbury leží na východě Anglie, pouze hodinu a půl od Londýna. Dominantu města tvoří nádherná katedrála Canterbury Cathedral, která je zapsána na seznamu UNESCO a je povinností každého návštěvníka města, aby se do ní podíval.  Historie města je cítit na každém kroku, ulice lemují hrázděné domy a městem protéká řeka Stour, na které je možné zažít tradiční punting. Canterbury patří k nejnavštěvovanějším městům Velké Británie. Kromě turistů zde ale najdete stovky a tisíce studentů, kteří zde studují na středních a vysokých školách.

Areál prestižní rezidenční školy Kent College je umístěn asi 20 minut chůze od centra města. Bezpečný uzavřený kampus je vhodný pro děti od nejnižšího věku. 

Studenti jsou v ubytováních rozděleni na chlapce a dívky do různých rezidenčních budov. Mladší studenti bydlí ve 2-4 lůžkových pokojích, starší studenti mohou bydlet sami. Strava včetně pitného režimu je zajištěna plnou penzí ve školní jídelně v areálu kampusu.

Budovy rezidencí disponují společenskými místnostmi s televizí, kulečníkem a stolním tenisem. Ve volném čase se zde mohou studenti scházet a bavit se s ostatními studenty rlzných národností.

Kampus školy Kent College je skvěle vybaven, najdete v něm velkou halu pro konání společenských událostí, velké sportovní hřiště, tenisové kurty, sportovní halu, astroturf.

Kompletní program odpoledních a víkendových aktivit včetně výletů je zahrnutý v ceně programu. 

Odpolední aktivity jsou obvykle návštěva centra Canterbury, návštěva Canterbury Cathedral, sporty, arts&crafts atd.

Večerní společenské aktivity jsou obvykle Welcome Party, Scavenger Hunt, Egg Protector, Around The World, Talent Show, Film Night, Disco, Casino Night, Quiz Night, Mini Olympics a další.

Mezi nejoblíbenější výlety patří návštěva Londýna, Cambridge, celodenní výlet do Canterbury s projížďkou na řece a další.


Doprava pro skupinu je zajištěna skupinovým letem do Londýna. Z londýnského letiště je zajištěn odvoz do kampusu a zpět na letiště. 

Letenka není součástí ceny balíčku, naleznete ji v detailní nabídce, kterou si můžete zcela nezávazně vyžádat.


Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě