Jazyková a vzdělávací agentura

GLS Berlin

Kurz němčiny pro děti a mládež v Německu

Jazyková škola GLS s více jak 40-ti letou tradicí v letních měsících otevírá několik center pro děti a mládež, kde je možné spolu s NJ absolvovat také program aktivit v mezinárodním kolektivu. Konkrétně v Belíně GLS pořádá každoročně čtyři různé programy pro juniory.

Jazyk
němčina
Země
Německo
Typ kurzu
pro děti a mládež
  • Prázdninové programy pro studenty ve věku 12 - 18 let
  • 4 letní výuková centra - tři přímo v Belríně, čtvrté poblíž
  • Bohatý program aktivit a výletů
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Typ ubytování Cena za 2 týdny
němčina Berlin Splash 12 - 16 20 max. 12 58 052 Kč
němčina Berlin Westend 14 - 17 20 max. 12 60 713 Kč
němčina Berlin Summer Villa 16 - 17 20 max. 12 51 334 Kč
němčina Berlin College 16 - 18 20 max. 12 58 052 Kč

20 lekcí týdně v délce 45 minut, max. 12 sudentů ve třídě, rozřazovací test, ubytování v rezidenci ve sdíleném pokoji, program aktivit a výletů, certifikát o absolvování programu, učební materiály, registrační a ubytovací poplatek, asistenci zaměstnanců Channel Crossings. 

V ceně není zahrnuto: pojištění, doprava

Berlin Splash:

  • pro studenty ve věku 12 - 16 let
  • Letní tábor sídlí v malebné vesničce Blossin, nedaleko Berlína, u jednoho z okouzlujících jezer. Tento kemp je vybavený špičkovým zařízením pro vodní sporty, nabízí širokou škálu kánoí, plachetnic a surfařského vybavení.

Berlin Westend: 

  • pro studenty vě věku 14 - 17 let
  • Program probíhá v kampusu místního Centra pro mládež na západě Berlína, 25 minut jízdy od centra města.na Areál zahrnuje moderní, dobře vybavenou rezidenci s velkými prostory pro vnitřní aktivity, rozlehlou zahradu s grilem a hřišti na venkovní sporty.Studenti si mohou vybrat mezi standardním a intenzivnějším kurzem.

Berlin Summer Villa:

  • pro studenty ve věku 16 - 17 let
  • Program probíhá ve vile o kapacitě 40 lůžek s rozlehlou zahradou nacházející se v centru Berlína. Program je vhodný pro studenty, kteří preferují osobní a rodinné prostředí.

Berlin College:

  • pro studenty ve věku 16 - 18 let

Ubytování je v ceně kurzu. Všechna letní centra ubytovávají studenty v rezidenci. Pokoje jsou dvou až šestilůžkové (dle vybraného programu).

2 aktivity denně v mezinárodních skupinách: prohlídka Berlína, sport, socializace (jedna aktivita ráno, jedna po hodině večer) 

v případě Berlin Splash - plachtění, surfování, kanoistika, badminton, volejbal, horolezectví atp.

1 celodenní exkurze týdně

Do Berlína se dostanete autobusem i vlakem, nabídku spojů Vám upřesníme podle konkrétního termínu. Na nádraží studenty vyzvedne zaměstnanec školy. Případně lze studenta přivézt autem.

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě