Jazyková a vzdělávací agentura

Jazykové kurzy pro firmy

Ta nejlepší odměna i motivace pro vaše zaměstnance

Chcete, aby vaši manažeři zazářili na mezinárodním meetingu? Anebo už vás nebaví nabízet „přátelský kolektiv“ jako hlavní pracovní benefit? Tak to musíte vyzkoušet naše firemní kurzy! Za 25 let fungování na trhu jsme vypilovali způsob výuky s maximálním důrazem na efektivitu i zábavnost, abyste byli spokojeni vy i vaši zaměstnanci.

  • Investice do vzdělání patří k nejžádanějším benefitům. I když vaši zaměstnanci ke své práci cizí jazyk nepotřebují, rádi se zdokonalí v angličtině nebo se naučí základy španělštiny.
  • Efektivní výuka, která nese své plody. Díky propracovanému systému výuky dosahují naši studenti skutečného pokroku, který navíc dokážeme změřit pomocí jazykového auditu.
  • Odchodem lektora ze třídy výuka nekončí. Studentům zajišťujeme velké množství doplňkových materiálů od e-learningu přes učebnici až po mobilní aplikaci. Online kurzy probíhají na platformě LiveWebinar, náš lektor Vám zašle link, můžete používat jakýkoli počítač a k hodině se připojíte jednoduše tak, že kliknete na daný odkaz a můžete začít :)
  • Využijte především naše online jazykové kurzy. Metoda výuky vychází z analýzy textu a využívá mluveného slova k opakování a upevnění znalosti gramatiky. Studenti s pomocí lektora analyzují gramatické jevy, které následně procvičí a přechází k volné konverzaci, ve které použijí naučené struktury v reálných životních situacích. Metoda přináší převratně špičkové výsledky.


Průběh naší spolupráce

Každému kurzu předchází úvodní schůzka, na které nastavíme parametry výuky a její cíle.

Z našeho týmu kvalifikovaných lektorů vybereme takového, který bude vašemu kurzu nejvíce sedět.

Po celou dobu konání kurzu jednáte pouze s jednou osobou, která je vám vždy k dispozici a neustále ověřuje vaši spokojenost.

Proč zvolit právě náš kurz

Používáme výukovou metodu REAP

S cíleným důrazem na osvěžení, posílení a aktivování jazykových znalostí, které pak o to snáze využijete v různých komunikačních situacích v praxi.


Více informací

Každý kurz má jasný cíl

Kurz jako benefit, nebo kurz jako efektivní výuka s jasným záměrem? Umíme oboje, a proto si hned v úvodu stanovíme cíl, abychom k němu lépe došli.

Máme přes 200 lektorů

Každý náš lektor musí prokázat odbornou kvalifikaci, praxi a projít náročným mentoringem. I proto si můžete být jistí, že vás budou učit jen ti nejkvalitnější lektoři.

Vždycky dostanete něco navíc

Kurzy profesní angličtiny, přístup do aplikace Learn English with TED Talks, průběžné testování studentů – to je jen hrstka z benefitů, které získáte s naším kurzem.

Naše ocenění

ISO 9001:2008

Každoroční audit prokazuje, že splňujeme evropské normy pro systém řízení kvality. A co to v praxi znamená? Že se můžete spolehnout, že vám dodáme službu, která splní vaše očekáván...

Vzdělávací instituce roku

Titul uděluje Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR (AIVD ČR) a hodnotí přes 40 kritérií, mezi které patří například kvalita vzdělávání, orientace na zákazníka, rozvoj lektorů

Členství v Asociaci jazykových škol

Jsme členy Asociace jazykových škol, která si zakládá na tom, že její členové poskytují svým klientům kvalitní a profesionální jazykové služby. Jinými slovy – další razítko kvality

Akreditace LanguageCert

Jsme akreditovaným místem, kde můžete složit mezinárodní jazykovou zkoušku LanguageCert. Byli jsme vůbec první v Česku, kteří toto svým studentům umožnili.

Napište nám

Zavolejte nám

+420 210 215 300

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě