Jazyková a vzdělávací agentura

Angličtina - pokročilý - Talk Time for Teenagers (15 -17 years old)

Cena

4 350,-
Kód
MA42306T
Jazyk
Angličtina
Úroveň
B2
Termín
1. 2. 2023 - 26. 4. 2023
Místo
Channel Crossings Karlín
Lektor
Zahraniční lektor
Studentů v kurzu
3 - 5
Den a čas
St 16:00 - 17:00

Kurz v délce 15 týdnů zahrnuje 15 lekcí

V tomto kurzu budou s ostatními studenty konverzovat o aktuálních nebo předem zvolených tématech. Naučí se novou slovní zásobu a hlavně ji budou používat v daném kontextu. Dle potřeby si mohou s lektorem zopakovat i některé gramatické jevy, ale to není vlastním smyslem kurzu.

Gramatika

Kurz povede jeden za našich kvalifikovaných lektorů. Každý lektor z týmu lektorů ChC musí prokázat odbornou kvalifikaci a lektorskou praxi, aby se mohl stát jeho členem. Při přijímání nových kolegů do našeho lektorského týmu zohledňujeme nejenom profesní stránku, ale i osobnost uchazeče. Záleží nám na tom, aby se naši studenti se svými lektory cítili příjemně.

Naučím se

Ve škole se na hodinách angličtiny bohužel moc nemluví. Pořád samá cvičení a většina učebnic také nepatří zrovna mezi nejzáživnější. Přitom to, co potřebuje člověk nejvíc, je mluvit, mluvit a zase mluvit. Jinak se jazyk naučit nedá. Díky YouTube, hrám a sociálním médiím nemívá mladá generace problém s porozuměním. To, co ale opravdu potřebují, je užití jazyka v konkrétních situacích. V tomto kurzu budou s ostatními studenty konverzovat o aktuálních nebo předem zvolených tématech. Naučí se novou slovní zásobu a hlavně ji budou používat v daném kontextu. Dle potřeby si mohou s lektorem zopakovat i některé gramatické jevy, ale to není vlastním smyslem kurzu.

Jazyková úroveň B2

B2 - Pokročilý umí navíc bezpečně používat časy, má osvojenou širokou slovní zásobu (vč. zaměření na technickou a obchodní terminologii), nové fráze a slovní spojení. Je schopen porozumět různým akcentům a volně konverzovat. Dokáže začlenit frázová slovesa a idiomy do psané a mluvené podoby. Po dokončení této úrovně doporučujeme zahájit přípravu na zkoušku na úrovni C1.

Napište nám

Zavolejte nám

210215320

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě