Jazyková a vzdělávací agentura

CES Worthing

Kurzy angličtiny pro děti a mládež ve Velké Británii

Přímořské městečko Worthing na jihu Anglie je oblíbenou volbou českých studentů. Dobře dostupné z letiště Gatwick, příznivé ceny, ověřené hostitelské rodiny nedaleko školy, přátelské prostředí. 

Centrum je pro dospělé otevřeno celoročně, během prázdninových měsíců se pak otevírá škola také pro děti a mládež (12-17 let).

Jazyk
angličtina
Země
Velká Británie
Typ kurzu
pro děti a mládež
  • Celoroční speciální ceny pro klienty Channel Crossings
  • Škola v rezidenční části města 10 minut od moře
  • CES Online – e-learningová platforma ke kurzu zdarma
  • Nejslunečnější část Anglie
  • Většina hostitelských rodin v pěší vzdálenosti
  • Plná penze v hostitelských rodinách
  • bohatý kulturní program
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Typ ubytování Cena za 2 týdny
angličtina Letní kurz angličtiny s programem aktivit 12-17 20 Hostitelská rodina 44 816 Kč
angličtina Letní kurz angličtiny s programem aktivit 12-17 20 Rezidence 66 841 Kč

Cena zahrnuje: 

Zvolený počet lekcí v délce 45 minut, rozřazovací test, certifikát o absolvování kurzu, CES e-learning, možnost účasti na dobrovolném společenském programu školy, asistenci zaměstnanců Channel Crossings.

Cena nezahrnuje: registrační poplatek, ubytovací poplatek, učební materiály, dopravu

Worthing čítá kolem 100 tisíc obyvatel a leží hodinu jízdy od letiště Londýn Gatwick a 90 minut jízdy vlakem z centra Londýna. Je oblíbený mezi českými studenty hlavně kvůli moři a dostupnosti z Londýna. Město je pouze 20 minut od Brightonu, který je typově stejný, jen větší, turističtější a dražší v dennodenních výdajích. Kromě Brightonu je častým výletním místem zámek Arundel, město Chichester a Southampton.

Jazyková škola CES Worthing se nachází v rezidenční čtvrti města jen 10 minut chůze od pobřeží. V budově školy je studentům k dispozici 13 učeben, studentská místnost, knihovna, počítačová učebna a malá zahrádka, kde se studenti v letních měsících schází v pauzách mezi hodinami. Národnostní mix školy je velmi pestrý a vyvážený. Nejvíce zastoupenými národnostmi jsou Italové, Rusové, Přední Východ, Turecko, Brazílie, Švýcarsko, Španělsko, Francie a další.

Ubytování je v ceně programu a je poskytováno v ověřených hostitelských rodinách. Rodiny zajišťují plnou penzi po celou dobu pobytu. Pokoje v rodinách jsou sdílené. Další možností je ubytování v rezidenci.

Součástí školního programu je nabídka volnočasových aktivit a výletů, kdy mají stuenti možnost navštívit řadu zajímavých míst, účastnit se mezinárodních večerů a jiných společenských akcí. Jsou zde i mnohé příležitosti ke sportu, návštěvě výtvarné dílny nebo vyzkoušní amatérského divadla.

Týden obvykle zahrnuje 1 celodenní výlet, jeden půldenní výlet, 5 odpoledních aktivit a jednu diskotéku do 18 let.

Nejjednodušší doprava je letecká z Prahy na nedaleké letiště Londýn Gatwick, kam létají dvě letecké společnosti. Odtud se dá zajistit taxi s odvozem do ubytování nebo meziměstská doprava vlakem nebo autobusem s dopravou do centra města Worthing.  Pro studenty, kteří chtějí na dopravě co nejvíce ušetřit, doporučujeme jet z/do Londýna autobusem. 

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě