Jazyková a vzdělávací agentura

Dublin - skupinový pobyt s delegátem

Škola Emerald Cultural Institute pořádá během letních měsíců řadu programů pro mládež. Naše skupinka se bude účastnit tzv. Multi-Activity programu, který spočívá v kombinaci výuky a bohatého programu aktivit. Program probíhá v jednom z juniorských center v rezidenční čtvrti Dublinu - St Raphaela's School.

Jazyk
angličtina
Země
Irsko
Typ kurzu
pro děti a mládež
  • Termín: 30. června - 14. července 2024 - POSLESNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA
  • Pro studenty ve věku 11 - 17 let
  • Jedna z nejvyhledávanějších škol nedaleko centra Dublinu
  • Ubytování v hostitelských rodinách
  • Skupinový pobyt s českým delegátem
  • Rozmanitý národnostní mix studentů
2 lidé si právě prohlížejí tuto školu
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Typ ubytování Cena
angličtina Multi-Activity kurz angličtiny s programem aktivit 11 - 17 15 max. 15 hotsitelská rodina 52 092 Kč/2 týdny

15 hodinových lekcí ve skupině max. 15 studentů, ubytování v hostitelské rodině (dvoulůžkové pokoje), plná penze (oběd formou balíčku), 5 odpoledních nebo dopoledních aktivit týdně např. procházka městem, návštěva galerie, společenské hry apod., 2 společenské večerní aktivity týdně např. disco, karaoke, večer irské hudby a další, certifikát o absolvování programu, učební materiály.

Cena nezahrnuje: kapesné, pojištění a letenku

Letenka od 9200 Kč včetně zavazadla

Pojištění 320 Kč (v případě připojištění proti stornu +5 % z celkové ceny pobytu). 

Areál školy St. Raphaela se nachází v klidndé rezidenční části Dublinu. K dispozici je 26  plně vybavených prosvětlených učeben. Součástí areálu je krytá sportovní hala a velké venkovní hřiště. Obojí je využíváno k rozmanitým sportovním aktivitám jako je fotbal, tenis či basket. Pro společenské akce slouží velký sál, kde se pravidelně konají představení, hudební akce a filmové večery.

Centrum Dublinu je vzdálené přibližně 25 minut jízdy autobusem. Studenti se v rámci programu do hlavního města během pobytu vydají hned několikrát.

Ubytování je zajištěno v hostitelských rodinách ve dvoulůžkových pokojích. Rodiny se nacházejí v pěší vdálenosti od školy, nebo ve vzdálenosti krátké cesty tramvají či autobusem. Jízdenky jsou v případě potřeby v ceně programu.

Skupinový pobyt zahrnuje bohatý program sportu, her, hudebních a výtvarných dílen a výletů do okolí. Programy vedou lektoři se zkušenostmi jak s výukou angličtiny pro cizince, kteří jsou zároveň odborníci na některou z nabízených aktivit, vše tedy probíhá pod profesionálním vedením.

Skupina letí přímým letem do Dublinu a zpět. V ceně letenky je odbavené zavazadlo a veškeré poplatky. Studenti spolu s delegátem jsou vyzvednuti na letišti a odvezeni do ubytování. Stejně tak na cestě zpět je celá skupina odvezena na letiště.


Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě