Jazyková a vzdělávací agentura

Plymouth - skupinový kurz s delegátem

Kurz angličtiny pro děti a mládež ve Velké Británii

Již 13 sezón nejoblíbenější program pro děti a mládež v přímořském městě Plymouth na jihozápadě Anglie s ubytováním v hostitelských rodinách. Historicky zajímavé město s tradičními britskými rodinami, nádherným pobřežím a cenově dostupným letním programem.

Jazyk
angličtina
Země
Velká Británie
Typ kurzu
pro děti a mládež
  • Termín: 2. července - 16. července 2023, neděle - neděle, vzhledem k nestabilním letovým řádům prosím počítejte +- 1 den
  • Jedna z nejlevnějších nabídek na trhu
  • Kombinace výuky angličtiny, odpoledního programu a bydlení v rodinách
  • Skupinový pobyt s českým delegátem 
  • Krásné přímořské město se zajímavým programem aktivit a výletů
2 lidé si právě prohlížejí tuto školu
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Typ ubytování Cena
angličtina Skupinový SUMMER CAMP s českým delegátem 13-17 20 max. 15 v rodinách 42 210 Kč/2 týdny

20 lekcí ve skupině průměrně 15 studentů, ubytování v hostitelské rodině (dvou až čtyřlůžkové pokoje), plnou penzi (oběd formou balíčku), kompletní program odpoledních aktivit, jednu večerní aktivitu týdně, jeden celodenní výlet týdně a jeden půldenní výlet týdně, veškeré učební materiály, průkazku na MHD dle umístění rodiny, služby českého zástupce Channel Crossings (přítomný během celého pobytu), letištní transfery tam i zpět z/na letiště Bristol. 

Cena nezahrnuje: kapesné, pojištění a letenku

Letenka  od 6 500 Kč včetně zavazadla

Pojištění 320 Kč (v případě připojištění proti stornu +5 % z celkové ceny pobytu). 

Město Plymouth se nachází na jihozápadě Anglie. Ve světové historii sehrálo velmi důležitou roli, protože odtud vyplula loď Mayflower vezoucí osadníky do Ameriky. V dnešní době najdete ve městě kromě historické části i moderní nákupní a zábavní centra. Jedná se o krásné přímořské město, pro děti velmi přátelské a jednoduché na orientaci. 

Studenti jsou ubytováni v tradičních anglických hostitelských rodinách ve dvou/vícelůžkových pokojích společně se studentem jiné národnosti. V případě, že to rodiče vyžadují nebo pro kamarády cestující společně, je možné zařídit ubytování v jedné rodině. Je nutné počítat s tím, že 98 % studentů z rodin do školy dojíždí městským autobusem. 

Děti oceňují zejména zajímavý odpolední program, který navazuje na výuku angličtiny. Velkou výhodou tohoto kurzu je prakticky neustálé využití anglického jazyka. Studenti musí mluvit anglicky nejen ve škole a v rodině, ale i při aktivitách a během volného času. Celková cena kurzu je navíc velmi přijatelná. 

Skupina dětí doprovázená česky mluvícím zástupcem Channel Crossings poletí přímým letem Easy Jet z Prahy na letiště v Bristolu. Na letišti bude čekat transfer, který celou skupinu odveze do rodin v Plymouth. Na cestě zpět opět skupinu vyzvedne transfer a odveze ji na letiště v Bristolu. V ceně letenky je zahrnuté odbavené zavazadlo.

Počítejte prosím s příjezdem do hostitelské rodiny ve Velké Británii v pozdních nočních hodinách. 

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě