Jazyková a vzdělávací agentura

Bath + 2 dny v Londýně - skupinový pobyt s delegátem

Kurz angličtiny pro děti a mládež ve Velké Británii

Těžko byste v Bath hledali krásnější školu než je Royal High School a pokud by Lord Voldemort zničil Bradavice, mohl by se Harry Potter přestěhovat sem. Vhodný program pro studenty, kteří chtějí během 14 dní vidět co nejvíce z Velké Británie.

Jazyk
angličtina
Země
Velká Británie
Typ kurzu
pro děti a mládež
  • Termín: 5. července - 19. července 2023 (středa - středa)
  • Skupinový program pro děti a mládež 10 - 17 let
  • Nádherná střední škola Royal High School
  • Speciální 2 noci v Londýně s návštěvou všech památek a plavbou po Temži v ceně programu
  • Velmi bohatý program výletů: Bristol, Salisbury, Stonehenge, Cardiff, Oxford
  • Nádherné a bezpečné město Bath vhodné pro juniory
3 lidé si právě prohlížejí tuto školu
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Typ ubytování Cena
angličtina Skupinový pobyt + London Weekend 20 15 52 280 Kč

20 lekcí  v mezinárodní skupině max. 15 studentů, 2 noci ubytování a stravy v hotelu v Londýně, kompletní program aktivit v Londýně, vstupy na londýnské památky, londýnské MHD, převoz z Londýna do Bath,  ubytování v rezidenci (2-4 lůžkové pokoje), plná penze, kompletní program mimoškolních aktivit, sportů, výletů a exkurzí (včetně všech vstupů), Wi-Fi, zpáteční transfer z letiště, certifikát o absolvování programu, učební materiály.


Cena nezahrnuje: 

letenku, pojištění

Bath v jihozápadní Anglii je nejznámějším lázeňským městem, pouze dvě hodiny jízdy od Londýna a půl hodiny od Bristolu. Přírodní horké prameny skryté v budovách starých římských lázní lákají nejen Angličany, ale i turisty z celého světa. Ve městě se nachází University of Bath, jedna z nejprestižnějších vysokých škol ve Velké Británii. Historické město je plné křivolakých uliček s malými obchůdky, kavárničkami a restauracemi. Kromě lázní je město známé architektonicky významnou stavbou Royal Crescent – obloukové průčelí – které nechybí na žádné známé fotce města. Charakter města dotváří několik krásně udržovaných parků, které se studenty využíváme v případě hezkého počasí pro nejrůznější hry nebo minigolf. Areál školy se nachází 20 minut chůze od centra města.     


Škola prošla v minulém roce kompletní rekonstrukcí, a tak se v historickém obalu skrývá moderní vybavení pokojů, učeben a sportovišť.

K dispozici jsou moderní třídy s interaktivními tabulemi, sportovní hala, plavecký bazén, tenisové kurty, venkovní sportoviště, společenské V celém areálu školy je možnost připojení k WiFi.

Po celou dobu pobytu je dětem k dispozici česky mluvící zástupce agentury Channel Crossings.

Děti se v areálu školy učí a jsou zde i ubytovány. Nejmladší studenti bydlí ve čtyřlůžkových pokojích, starší studenti pak ve dvoulůžkových pokojích. Jsou pod nepřetržitým dohledem vyškoleného personálu, který je s dětmi i ubytován.

Strava je poskytována formou plné penze. Po celý den je zajištěn pitný režim, občerstvení během přestávek i odpoledních aktivit.

Program v Bath+Londýn je fantastickou volbou pro studenty, kteří milují výlety a chtějí poznat v nejkratším čase co nejvíce. 

Dna dny včetně ubytování a stravy stráví studenti v Londýně. Připraveny jsou všechny památky společně s plavbou na řece Temži. 

Po přesunu do kampusu školy Royal High School čeká na studenty program odpoledních a večerních volnočasových aktivit. Ty ovykle zahrnují sport, arts&crafts, diskotéky, talent show atd.

Během 14denního pobytu děti navštíví Cardiff, Bristol, Oxford, Stonehenge, nádhernou katedrálu v Salisbury a samozřejmě i samotné Bath s prohlídkou lázní. 

Skupinová letenka je zajištěna z Prahy do Londýna přímým letem, dále je zajištěn skupinový transfer až do Bath. Z Bath je skupina odvezena na letiště Bristol a skupinový let zajištěn letem Bristol - Praha. V ceně letenky je odbavené zavazadlo. Letenka je vyčíslena samostatně v kalkulaci, kterou je možné si nezávazně vyžádat.

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě