Jazyková a vzdělávací agentura

Bell Cambridge

Kurz angličtiny pro děti a mládež ve Velké Británii

Prestižní letní škola v kampusu The Leys z roku 1875 s unikátním výukovým programem přímo v centru historického Cambridge. Skvělá volba pro velmi motivované studenty, kteří se chtějí věnovat angličtině do hloubky, jsou motivovaní a chtějí si na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je to studovat a bydlet v ikonickém studentském městě.

Jazyk
angličtina
Země
Velká Británie
Typ kurzu
pro děti a mládež
  • Program je určen motivovaným studentům B1+ ve věku 11 - 17 let
  • Kampus jedné z nejprestižnějších středních škol v Cambridge
  • Bohatý národnostní mix - studenti z 42 zemí světa v roce 2023!
  • Varianty programu pro studenty B1+: University Preparation nebo Business Leadership
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Typ ubytování Cena za 2 týdny
angličtina Summer Explorer 11 -17 let 15 hodin angličtiny + 9 volitelných hodin 14 rezidence v kampusu školy 99 421 Kč

15 + 9 hodin v mezinárodní skupině max. 14 studentů, ubytování v rezidenci, plná penze, kompletní program mimoškolních aktivit, sportů, výletů a exkurzí (včetně všech vstupů), Wi-Fi, zpáteční transfer z letiště v Londýně, certifikát o absolvování programu, učební materiály.

Cena nezahrnuje: 

letenku, pojištění

Je vůbec potřeba představovat Cambridge? Nádherné univerzitní město se 120 tisíci obyvatel nedaleko Londýna, které umí na své návštěvníky dýchnout neopakovatelnou atmosféru. Prestižní univerzitní koleje, tzv. "colleges" jsou doslova na každém kroku, k terý v centru města uděláte. V samotném centru města se nachází i kampus střední školy The Leys, která patří ke špičce ve vzdělávání.

Kampus The Leys má více než 50 akrů a sahá až k řece Cam. Prosvětlené a prostorné učebny mají interaktivní tabule. V areálu se nachází divadelní a dramatické studio, plavecký bazén, tenisové kurty, fotbalové hřiště a velká jídelní hala.

Studenti jsou ubytováni v moderně vybavené rezidenci přímo v kampusu školy. Většina pokojů je jednolůžkových.

Každý večer a některá odpolende probíhají růzorodé aktivity, jako je karaoke, diskotéka, filmový večer, sportovní aktivity a různé společenské hry. Během dvoutýdenního pobytu jsou organizovány 3 celodenní výlety např. do Londýna, Cambridge, Greenwich atd.

Přímý let do Londýna, odkud škola zajišťuje transfer do kampusu, který je v ceně programu. Na konci programu je student odvezen zase zpět na letiště.

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě