Jazykový audit ukáže, jak jsou na tom vaši zaměstnanci doopravdy

Kdo dnes nemá jazykový certifikát, jako by na trhu práce nebyl. Také vaši zaměstnanci se obvykle mohou pochlubit diplomy, na které ale často padá dlouhá léta prach. Zda dotyčný opravdu umí anglicky nebo třeba italsky pak záleží zejména na tom, jestli daný cizí jazyk aktivně využívá. Třeba ve svém volném čase.

Hloubkový jazykový audit vám pomůže rychle a efektivně zmapovat jazykové dovednosti vašich zaměstnanců. Je také dobrým výchozím bodem pro firemní výuku jazyků. Na rozdíl od většiny ostatních společností je u našich jazykových auditů nedílnou součástí také telefonický rozhovor s rodilým mluvčím daného jazyka.

Výhody jazykového auditu

  • nezávislé a komplexní zhodnocení klíčových jazykových dovedností – poslech a čtení s porozuměním, rozhovor, samostatný ústní projev, psaní
  • přesné určení současné úrovně podle Evropského referenčního rámce pro jazyky
  • přesný časový plán pro postup do vyšší úrovně 
  • podrobné nastavení plánu jazykového vzdělávání pro firmy
  • zvyšuje motivovanost zaměstnanců


V případě zájmu vám rádi předložíme ukázku našich standardizovaných diagnostických nebo evaluativních jazykových testů včetně strukturovaného jazykového výstupu.

Jazykový audit rádi sestavíme přesně podle vašich potřeb.Náš tip: Přečtěte si články, které o jazykových auditech vyšly v deníku E15 a v HR Fóru.