Novinky

Pobyty pro děti v zahraničí na prázdniny 2020 24. 10. 2019

V naší nabídce najdete již nyní prázdninové pobyty pro děti a mládež na léto 2020. Pobyty s doprovodem delegáta nabízíme opět v oblíbeném Plymouth, nově v Brightonu, Oxfordu, Ardingly a New Yorku. První místa se už plní, proto neváhejte s rezervací.  

více 

Zveme vás na seminář o studiu na střední škole v zahraničí06. 08. 2019

Seminář Studujte a pracujte v Kanadě

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o studiu a práci v Kanadě, se dozvíte na semináři, který pořádáme 4. září v 17:30. Zodpovíme veškeré Vaše otázky a s velkou chutí vyvrátíme mýty, že např. Středoevropan může v Kanadě pracovat jen jako myč nádobí.

Seminář Studuj na střední škole v zahraničí

Pokud máte sebemenší obavu, co by Vaše dítě mohlo potkat na střední škole v zahraničí, přijďte ji rozptýlit 18. září na náš seminář! Program: 17:00 - střední školy v Evropě, 18:30 - střední školy v Severní Americe

Registrujte se online

více 

Podzimní jazykové kurzy již nyní v naší nabídce31. 05. 2019

I když ještě ani nezačaly letní prázdniny, my už myslíme na podzim. Právě jsme zveřejnili rozvrhy na podzimní semestr 2019/20, ve kterých najdete více než 50 kurzů 11 jazyků. Rezervujte si místo v tom svém!

V nabídce najdete kurzy angličtiny , němčiny , francouzštiny , italštiny , španělštiny , holandštiny , čínštiny , češtiny , arabštiny , japonštiny a ruštiny .

Pozor: pokud si objednáte kurz na celý rok a zaplatíte do 30. 7. 2019, získáte slevu z kurzovného ve výši 20 %.

více 

Vyberte si z bohaté nabídky letních kurzů07. 05. 2019

Nezahálejte v létě a využijte tohle období naplno! Studujte 2x–3x týdně a udělejte znatelný pokrok.

Chcete se zlepšit v jednom z  běžných jazyků jako je angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština či ruština nebo  začít se studiem japonštiny, čínštiny, arabštiny či švédštiny? Přihlaste se na letní kurz ještě dnes!

Nevyhovuje vám čas, termín kurzu nebo lokalita výuky? Zkuste individuální výuku a sestavte si kurz na míru!


více 

Archiv aktualit

Ze života CHC

Channel Crossings startuje nový mezinárodní projekt 12. 08. 2019

Naše agentura ve spolupráci s partnery z Polska ( FRDL), Slovenska (PEDAL) a Německa ( FIAP) právě odstartovala projekt YOUTH IMPACT, který je zaměřen na podporu neziskových organizací, veřejných institucí, i soukromých subjektů, zabývajících se zvyšování uplatnění mladých lidí na trhu práce.

více 

Projekt Škola 4.0 propojuje formální a neformální vzdělávání20. 05. 2019

V rámci tohoto projektu Channel Crossings, jako zástupce neformálního vzdělávání, spolupracuje se školami z Prahy a Středočeského kraje. V současné době jsou do projektu zapojeny čtyři školy - ZŠ Radotín, ZŠ Curie, ZŠ Třebotov a Gymnázium Oty Pavla.

více 

Ukončili jsme úspěšný projekt FLEXI KARIÉRA27. 02. 2019

projekt flexikarieraNaučit se řídit svou kariéru, najít svou osobní vizi, vytvořit si a rozvíjet svou osobní značku, zdokonalit se v ovládání online aplikací či vytvořit si svůj projektový záměr – to a mnoho dalšího přinesl unikátní projekt FLEXI KARIÉRA, který realizovala vzdělávací agentura Channel Crossings v Dobřichovicích u Prahy od 1. 1. 2017 do 31. 12. 2018.

více 

Opět jsme dokázali garanci kvality našich služeb!18. 02. 2019

Úspěšně jsme znovu prošli auditem a získali prestižní certifikáty ISO. Dokázali jsme, že stále poskytujeme služby, které odpovídají velmi přísným měřítkům kvality. Splňujeme evropské normy ISO 9001 a 17100. Certifikáty garantují náš systém řízení kvality a uznávaný standard v překladech. Co to znamená? Že se na nás můžete spolehnout a můžete si být jisti, že naše společnost nabízí produkty a služby v té nejvyšší kvalitě.

více 

Všechny tiskové zprávy

Přihlášení 

 

Najdete nás na

Zadejte e-mailovou adresu pro odběr novinek

E-learning

Ozveme se Vám zpět!

Zvolte prosím službu, o kterou máte zájem:

Pro odeslání formuláře musíte mít povolený javascript.


CS DE EN Dokumenty ke stažení Často kladené otázky Blog
Mapa stránek Domů Napište nám