Ardingly - skupinový kurz s delegátem

Kurz angličtiny pro děti a mládež ve Velké Británii

Nádherné prostředí internátní školy Ardingly College je vhodné pro mladší studenty, kteří jedou na jazykový kurz do zahraničí poprvé, chtějí zažít pravé anglické prostředí a studovat na škole jako z Harryho Pottera. 

Jazyk
angličtina
Země
Velká Británie
Typ kurzu
pro děti a mládež
  • Termín: 18. července – 1. srpna 2022, pondělí - pondělí, vzhledem k nestabilním letovým řádům prosím počítejte +-1 den
  • Krásné prostředí tradiční britské internátní školy blízko od Londýna
  • Skupinový pobyt s českým delegátem 
  • Sportovní akademie pod vedením profesionálů: fotbal, rugby, tanec
  • Skvělé vybavení školy: vnitřní a venkovní bazén, sportovní hala, hřiště
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Typ ubytování Cena
angličtina Skupinový SUMMER CAMP s českým delegátem 8-17 20 max. 15 v campusu školy 44 900 Kč/2 týdny
angličtina Akademie TANEC/RUGBY/FOTBAL 8-17 5 dle programu 2 400 Kč/5 lekcí

20 lekcí angličtiny týdně ve skupině průměrně 15 studentů, ubytování v rezidenci (vícelůžkové pokoje), plnou penzi, kompletní program odpoledních a večerních aktivit: barbecue, karaoke, disco, talent show + sporty: fotbal, volejbal, basketbal, badminton, tenis, plavání, jeden celodenní výlet do Londýna, jeden celodenní výlet do Cambridge a půldenní výlet do Brightonu privátním autobusem, veškeré učební materiály, služby českého zástupce Channel Crossings (přítomný během celého pobytu), letištní transfery tam i zpět z/na letiště Londýn Heathrow. 

V ceně není: 

Letenka v ceně 4 600 Kč, pojištění v ceně 310 Kč (v případě připojištění proti stornu +2,5 % z celkové ceny pobytu) a kapesné. 

Ardingly je malá vesnice v západním Sussexu asi 50 km jižně od Londýna. Program se koná na Ardingly College, která patří ve Velké Británii k 10 nejlepším soukromým internátním školám.

Po celou dobu pobytu je zajištěno ubytování ve dvoulůžkových nebo jednolůžkových pokojích se sdílenými koupelnami. Výběr pokoje nelze ovlivnit. V rezidenci je zajištěn nepřetržitý dohled personálem školy a skupinovým vedoucím, děti jsou tak v maximálním bezpečí kampusu. 

Skupinový pobyt v Ardingly má přesně daný termín 18. 7. - 1. 8. 2022, od pondělí do pondělí. Program je otevřený studentům od 8 do 17 let s tím, že je primárně určen mladším studentům. Rodiče předají děti na letišti zástupci Channel Crossings, který je přítomný nejen během cesty, ale i během celého pobytu. Přestože je na místě a je s dětmi ubytován, děti jsou po celou dobu pobytu motivovány k tomu, aby aktivně používaly angličtinu a byly co nejvíce samostatné. 

Děti jsou ubytované v rezidencích v areálu školy. V areálu zároveň probíhá výuka, koná se zde většina sportovních a společenských aktivit a ve školní jídelně je zajištěna plná penze s pitným režimem. Děti tak nikam nepřejíždí a mohou plně využívat zázemí internátní školy. Škola je skvěle vybavena, děti mají k dispozici nejrůznější sportoviště, i vnitřní a venkovní plavecký bazén. Hned vedle kampusu je rezervoár, kde se v horkých měsících mohou děti koupat nebo provozovat vodní sporty. V ceně programu je zahrnutý každodenní program aktivit. Ty kombinují vždy sportovní i společenské činnosti, aby si mohl vybrat každý. 

Pro sportovní nadšence je možné zajistit sportovní akademie a to fotbalovou, taneční nebo rugby. Studenti, kteří si připlatí tuto možnost, budou mít 5 extra lekcí vybraného sportu pod vedením profesionálního kouče resp. lektora. Tato varianta je nepovinná, studenti bez extra sportovní akademie budou mít v tomto čase standardní program. 

Kromě aktivit v areálu školy jsou připraveny výlety do Londýna, Cambridge a Brightonu.

Skupina dětí doprovázená česky mluvícím zástupcem Channel Crossings poletí přímým letem British Airways z Prahy na letiště Londýn Heathrow. Na letišti bude čekat privátní autobus, který celou skupinu odveze do internátní školy, která je vzdálená přibližně hodinu cesty. Na cestě zpět opět skupinu vyzvedne autobus a odveze ji na letiště Londýn Heathrow. V ceně letenky je zahrnuté odbavené zavazadlo o hmotnosti max. 23kg a příruční zavazadlo.  

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě